biuro@inpur.pl

+48 601 59 77 77

 

Izolacje natryskowe

Odzyskaj ciepło na stałe

O pianie

Dlaczego warto wybrać pianę?

Korzystając z materiałów wiodących dostawców i wykorzystując sprawdzoną technologię, jaką jest ocieplanie pianką poliuretanową, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu skuteczne ocieplenie poddasza, dachu, ścian, fundamentów itd.Izolacje natryskowe cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością na całym świecie, ponieważ posiadają dużo niższy współczynnik przewodzenia ciepła, zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną, są trwałe przez wiele lat i skutecznie eliminują mostki termiczne. Piana PUR to między innymi:

niski współczynnik przewodzenia ciepła

całkowita eliminacja mostków termicznych

lepsza izolacja hałasu, zdrowsze, czystsze otoczenie

niebywale szybka aplikacja – do 300m2 w ciągu jednego dnia

Izolacja pianką poliuretanową

Sprawdzone rozwiązanie

Izolacje natryskowe cieszą się dużą wciąż rosnącą) popularnością, ponieważ pozwalają znacznie poprawić sprawność energetyczną budynków, a tym samym ograniczyć koszty ogrzewania i zapewnić codzienny komfort użytkownikom budynku. Ocieplanie pianką poliuretanową jest szybkie i mniej problemowe, aniżeli w przypadku tworzenia izolacji za pomocą styropianu czy wełny mineralnej. Nasza technologia ocieplania pianką poliuretanową pozwala nam docierać do trudno dostepnych miejsc i realizować zlecenia Klientów w różnego rodzaju obiektach — mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych i wielu innych. Dzieki ocieplaniu pianką poliuretanową otrzymacie Państwo doskonalą izolacje odporną na dziatanie czynników zewnętrznych, wilgoci oraz czas. Stosujemy materiał od sprawdzonych producentów, który wyeliminuje wszystkie mostki termiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą izolacje natryskowe!

Nasze usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić

Izolacje natryskowe wykonywane są za pomocą nakładania pianki. Sposób ten staje się, z roku na rok, coraz popularniejszy. Pianka poliuretanowa ma wiele zalet i stanowi dobrą konkurencję dla styropianu i wełny. Poprzez izolacje natryskowe można zaizolować wiele elementów domu, poczynając od fundamentów, a kończąc na dachu. Jest to jedna z najszybszych metod ocieplania budynku. Przykładowo, poddasze o powierzchni użytkowej 100 m2 można zaizolować w kilka godzin.

Izolacje natryskowe niosą ze sobą wiele zalet!

Pianka poliuretanowa wykorzystywana podczas izolacje natryskowe jest materiałem wytwarzanym na budowie z gotowych składników i nanoszony jest za pomocą specjalnego agregatu. Jednakże, w przeciwieństwie do ociepleń wykonywanych za pomocą wełny czy styropiany, pianki poliuretanowej nie nałożymy samodzielnie. Do wykorzystania jej potrzebny jest odpowiedni sprzęt oraz nieznajomość technologii wytwarzania piany. Dodatkowo, pianki są materiałami mało odpornymi na działanie promieni UV. Warto więc chronić je przed słońcem, na zewnątrz, na przykład farbą akrylową, bitumiczną, poliuretanową lub silikonową.

Izolacje natryskowe to idealne rozwiązanie dla domu każdego rodzaju i wielkości!

izolacje natryskowe

Izolacje natryskowe wykonywane za pomocą piany dzielimy na zamknięto i otwartokomórkowe. Każdy z rodzajów posiada inne parametry oraz właściwości. Z tego też powodu istotne jest, aby wybrać piankę zgodnie z jej przeznaczeniem. Izolacje natryskowe pianką zamknięto-komórkową składają się z maleńkich komórek, których ujścia są zamknięte. Dzięki temu, przepuszczalność jest niska, a pianka nie przyjmuje wilgoci. To sztywna, gęsta i bardzo wytrzymała powłoka. Izolacje natryskowe pianką nie są polecane w przypadku poddaszy, gdyż te konstrukcje stale pracują i z tego powodu pianka mogłaby w niektórych miejscach pękać. Pianka otwartokomórkowa natomiast składa się komórek, które można porównać do porów w ciele człowieka – są otwarte, dzięki temu pianka może oddychać. To właśnie ten materiał lepiej stosować przy izolacji poddasza. Jest elastyczna i nie popęka podczas pracy więźby dachowej.

Izolacje natryskowe są szybkie, efektywne i trwałe. Choć metoda nie należy do najtańszych, z pewnością zwróci nam się w przyszłości, gdy rachunki za ogrzewanie spadną.

izolacje natryskowe

Izolację natryskowe to korzystne rozwiązanie dla każdego kto chce uzyskać szybki i dobry efekt. To metoda dobra do wykorzystania w, prawie każdym, pomieszczeniu. Izolacje natryskowe zapewnią właściwy, trwały efekt. Izolacje natryskowe domu oraz jego kluczowych elementów wymaga od nas poszukania odpowiednich informacji. Jednym ze sposobów ocieplania jest pianka PUR. Warto zapoznać się z jej właściwościami oraz możliwymi zastosowaniami. Izolacje natryskowe pianką PUR to metoda wykorzystywana do termicznej i akustycznej izolacji dachów, stropodachów, ścian działowych i dźwiękochłonnych, domów o konstrukcji drewnianych, domów energooszczędnych oraz pasywnych. Izolacje natryskowe posiadają wiele zalet, wśród których znajdziemy: szczelność, dźwiękochłonność, paroprzepuszczalność, nie przewiewność.

izolacje natryskowe

Izolacje natryskowe wykonuje się za pomocą nakładania pianki poliuretanowej. Od kilku lat, metoda ta, zyskuje na popularności. Poprzez izolacje natryskowe możemy zabezpieczyć wiele elementów domu. Od fundamentów, aż po dach. Jest to jedna z najszybszych metod ocieplania naszych budynków. Poddasze o powierzchni użytkowej 100 m2 izoluje się w kilka godzin, a dach płaski o powierzchni mniej więcej 1000 m2 – w jeden dzień. W przypadku izolacje natryskowe używamy dwóch rodzajów pian. Warto pamiętać o tym, że obie są mało odporne na działanie promieni UV. Z tego też powodu warto odpowiednio chronić je przed słońcem. Jeśli wykorzystujemy izolacje natryskowe na zewnątrzpowinniśmy zabezpieczyć piankę za pomocą farby akrylowej, bitumicznej, poliuretanowej czy silikonowej.

Izolacje natryskowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na ocieplenie naszego domu. Jest to metoda szybka i efektywna, która nie pozostawia bałaganu. Izolacje natryskowe to temat, z którym powinien zapoznać się każdy właściciel nieruchomości. Nasza metoda izolacje natryskowe pozwala nam na szybkie ocieplenie poddasza, piwnicy, komórek oraz wielu innych pomieszczeń. Izolacje natryskowe posiada wiele zalet, które warto wykorzystać w swoim domu.

Izolacje natryskowe z roku na rok zyskują sobie kolejnych zwolenników. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod termoizolacji domów. Izolacje natryskowe możemy wykorzystać na ścianach, poddaszach oraz dachach. Metoda jest bardzo efektywna i szybka. W ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zabezpieczyć nawet do 250 m2. Pianka jest wytwarzana z gotowych składników, jednakże proces jej aplikacji wymaga od specjalisty wiedzy, praktyki, a także zastosowania odpowiednich narzędzi.

izolacje natryskowe

Nasza firma oferująca izolacje natryskowe posiada niezbędną wiedzę, sprzęt i materiały, a także cenne w branży doświadczenie. Oferujemy wszystkim zainteresowanym w pełni kompleksową usługę izolacje natryskowe. Aby spełniać oczekiwanie naszych klientów korzystany ze sprawdzonych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań. Izolacje natryskowe to jedna z najskuteczniejszych sposobów ocieplania naszego domu. Polecamy ją wszystkim zainteresowanym. Każda wykonana przez nas praca jest staranna i wymaga od nas pełnego zaangażowania. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i atestowanych materiałów, a piankę dobieramy do każdego zlecenia zgodnie z wymaganiami. Oferujemy fachowe doradztwo i odpowiadamy na wszelkie pytania związane z izolacje natryskowe.

Zachęcamy do zapoznania się z oferowaną przez nas usługą izolacje natryskowe!

Kontakt

Gdzie nas znaleźć?

P.B.U.P INPUR, Paweł Trymbulak

ul. Pańska 10/20, 81-608 Gdynia

biuro@inpur.pl

601 59 77 77

661 595 555

Nasza firma specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianą poliuretanową oraz polimocznikiem. Oferujemy wykonawstwo w konkurencyjnych cenach – na najwyższym poziomie, przy zastosowniu materiałów od wiodących dostawców.


INPUR | Wszelkie prawa zastrzeżone | Informacje o plikach cookies | Informacje o zdjęciach