biuro@inpur.pl

+48 601 59 77 77

 

 

Izolacje natryskowe

Odzyskaj ciepło na stałe

 

O pianie

Dlaczego warto wybrać pianę?

Korzystając z materiałów wiodących dostawców i wykorzystując sprawdzoną technologię, jaką jest ocieplanie pianką poliuretanową, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu skuteczne ocieplenie poddasza, dachu, ścian, fundamentów itd.Izolacje natryskowe cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością na całym świecie, ponieważ posiadają dużo niższy współczynnik przewodzenia ciepła, zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną, są trwałe przez wiele lat i skutecznie eliminują mostki termiczne. Piana PUR to między innymi:

niski współczynnik przewodzenia ciepła

całkowita eliminacja mostków termicznych

lepsza izolacja hałasu, zdrowsze, czystsze otoczenie

niebywale szybka aplikacja – do 300m2 w ciągu jednego dnia

Izolacja pianką poliuretanową

Sprawdzone rozwiązanie

Izolacje natryskowe cieszą się dużą wciąż rosnącą) popularnością, ponieważ pozwalają znacznie poprawić sprawność energetyczną budynków, a tym samym ograniczyć koszty ogrzewania i zapewnić codzienny komfort użytkownikom budynku. Ocieplanie pianką poliuretanową jest szybkie i mniej problemowe, aniżeli w przypadku tworzenia izolacji za pomocą styropianu czy wełny mineralnej. Nasza technologia ocieplania pianką poliuretanową pozwala nam docierać do trudno dostepnych miejsc i realizować zlecenia Klientów w różnego rodzaju obiektach — mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych i wielu innych. Dzieki ocieplaniu pianką poliuretanową otrzymacie Państwo doskonalą izolacje odporną na dziatanie czynników zewnętrznych, wilgoci oraz czas. Stosujemy materiał od sprawdzonych producentów, który wyeliminuje wszystkie mostki termiczne.

 

Nasze usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić

Izolacje natryskowe wykonywane są za pomocą nakładania pianki. Sposób ten staje się, z roku na rok, coraz popularniejszy. Pianka poliuretanowa ma wiele zalet i stanowi dobrą konkurencję dla styropianu i wełny. Poprzez izolacje natryskowe można zaizolować wiele elementów domu, poczynając od fundamentów, a kończąc na dachu. Jest to jedna z najszybszych metod ocieplania budynku. Przykładowo, poddasze o powierzchni użytkowej 100 m2 można zaizolować w kilka godzin. Pianka poliuretanowa wykorzystywana podczas izolacje natryskowe jest materiałem wytwarzanym na budowie z gotowych składników i nanoszony jest za pomocą specjalnego agregatu. Jednakże, w przeciwieństwie do ociepleń wykonywanych za pomocą wełny czy styropiany, pianki poliuretanowej nie nałożymy samodzielnie. Do wykorzystania jej potrzebny jest odpowiedni sprzęt oraz nieznajomość technologii wytwarzania piany. Dodatkowo, pianki są materiałami mało odpornymi na działanie promieni UV. Warto więc chronić je przed słońcem, na zewnątrz, na przykład farbą akrylową, bitumiczną, poliuretanową lub silikonową.

Kontakt

Gdzie nas znaleźć?

P.B.U.P INPUR, Paweł Trymbulak

ul. Pańska 10/20, 81-608 Gdynia

biuro@inpur.pl

601 59 77 77

661 595 555

Nasza firma specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianą poliuretanową oraz polimocznikiem. Oferujemy wykonawstwo w konkurencyjnych cenach – na najwyższym poziomie, przy zastosowniu materiałów od wiodących dostawców.


INPUR | Wszelkie prawa zastrzeżone | Informacje o plikach cookies | Informacje o zdjęciach