biuro@inpur.pl

+48 601 59 77 77

O firmie

INPUR to 20 lat doświadczenia w branży budowlanej i duża wiedza specjalistów, wykorzystywana do spełniania oczekiwań Klientów. Od 2010 roku naszą specjalnością są izolacje natryskowe, które stosujemy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Korzystając z materiałów wiodących dostawców i wykorzystując sprawdzoną technologię, jaką jest ocieplanie pianką poliuretanową, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu skuteczne ocieplenie poddasza, dachu, ścian, fundamentów itd. Izolacje natryskowe cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością na całym świecie, ponieważ posiadają dużo niższy współczynnik przewodzenia ciepła, zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną, są trwałe przez wiele lat i skutecznie eliminują mostki termiczne.

 

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli istniejących, jak również nowo powstających obiektów. Dzięki uniwersalności oraz szerokim możliwościom, jakie dają izolacje natryskowe, jesteśmy w stanie zastosować je w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, rolniczych, tunelach grzewczych, rurociągach, statkach itd. Nasze prace przeprowadzane są szybko i bezproblemowo, a zastosowana technologia pozwala nam docierać do najtrudniej dostępnych miejsc.

Od 2010 nasza firma specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianą poliuretanową oraz polimocznikiem. Oferujemy wykonawstwo w konkurencyjnych cenach – na najwyższym poziomie, przy zastosowaniu materiałów od wiodących dostawców. Technologie, które stosujemy, wypierają tradycyjne docieplenia oparte na styropianie oraz wełnie mineralnej.

Spowodowane jest to doskonałymi właściwościami jakie posiada piana PUR:

niski współczynnik przewodzenia ciepła – o połowę mniejszy od styropianu i wełny mineralnej

całkowita eliminacja mostków termicznych, powodujących straty ciepła, bezspoinowość

lepsza izolacja hałasu, zdrowsze, czystsze otoczenie, bez alergenów, grzybów, kurzu, gryzoni i owadów

niebywale szybka aplikacja – do 300 m2 w ciągu jednego dnia

jednorazowy natrysk o szybkości schnięcia 15 s

odporność na agresywne środowisko chemiczne, właściwości hydroizolacyjne

niezmienność parametrów fizycznych w czasie

Kontakt

Gdzie nas znaleźć?

P.B.U.P INPUR, Paweł Trymbulak

ul. Pańska 10/20, 81-608 Gdynia

biuro@inpur.pl

601 59 77 77

661 595 555

Nasza firma specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianą poliuretanową oraz polimocznikiem. Oferujemy wykonawstwo w konkurencyjnych cenach – na najwyższym poziomie, przy zastosowniu materiałów od wiodących dostawców.


INPUR | Wszelkie prawa zastrzeżone | Informacje o plikach cookies | Informacje o zdjęciach