biuro@inpur.pl

+48 601 59 77 77

Izolacja pianką poliuretanową

Izolacje natryskowe cieszą się dużą (i wciąż rosnącą) popularnością, ponieważ pozwalają znacznie poprawić sprawność energetyczną budynków, a tym samym ograniczyć koszty ogrzewania i zapewnić codzienny komfort użytkownikom budynku. Ocieplanie pianką poliuretanową jest szybkie i mniej problemowe, aniżeli w przypadku tworzenia izolacji za pomocą styropianu czy wełny mineralnej. Nasza technologia ocieplania pianką poliuretanową pozwala nam docierać do trudno dostępnych miejsc i realizować zlecenia Klientów w różnego rodzaju obiektach – mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych i wielu innych. Dzięki ocieplaniu pianką poliuretanową otrzymacie Państwo doskonałą izolację – odporną na działanie czynników zewnętrznych, wilgoci oraz czas. Stosujemy materiał od sprawdzonych producentów, który wyeliminuje wszystkie mostki termiczne.

Ocieplanie pianką poliuretanową przyniesie domownikom wiele korzyści wynikających z oszczędności na ogrzewaniu.

Inwestycja w termoizolację domu to bardzo poważna kwestia. Zanim zdecydujemy, która z proponowanych metod ocieplania jest najodpowiedniejsza dla nas, warto abyśmy rozważyli wszelkie wady oraz zalety każdej z propozycji. Jakie zalety niesie ze sobą ocieplanie pianką poliuretanową?

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą ocieplanie pianką poliuretanową.

ocieplanie pianką poliuretanową

Pierwszą zaletą stosowania ocieplanie pianką poliuretanową jest energooszczędność takiego rozwiązania. Pozwala nam na utrzymanie ciepła w pomieszczeniach. Chodzi oczywiście o korzyści związane z utrzymaniem ciepła w pomieszczeniach. Szczególnie newralgicznym elementem domu jest dach. Cechuje go duża powierzchnia, dlatego też izolacja tego elementu powinna być wykonana szczególnie starannie. Decydując się na ocieplanie pianką poliuretanową minimalizujemy koszty związane z dogrzewaniem domu, a także koszty pracy klimatyzacji. Pianka zachowuje bowiem odporność termiczną zarówno w zakresie wysokich, jak i niskich temperatur. Pianka pozwala nam także na zniwelowanie ryzyka powstania mostków termicznych. Czym są mostki termiczne? To puste przestrzenie, większe oraz mniejsze, które pozwalają na napływanie do naszych pokoi zimnego oraz gorącego powietrza. Ten termoizolator wypełnia szczelnie i równomiernie ocieplaną powierzchnię dzięki czemu wypełnia wszelkie szczelni oraz przerwy w konstrukcji gwarantując nam ciągłość izolacji. Zachęcamy do ocieplanie pianką poliuretanową.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty ocieplanie pianką poliuretanową.

ocieplanie pianką poliuretanową

Największą zaletą ocieplanie pianką poliuretanową jest dokładność wykonania izolacji. Dzięki temu, że pianka zwiększa swoją objętość, preparat dociera w każde miejsce i tworzy zwartą formę. Dociera w każdą szczelinę. Ocieplanie pianką poliuretanową jest metodą szybką. Dla porównania pokrycie poddasza płytami z wełny mineralnej jest bardzo czasochłonną i żmudną pracą – wełna mocno się pyli, drażni skórę i oczy. Pianka natychmiast trwale przylega do podłoża i tworzy solidną skorupę. Ocieplanie pianką poliuretanową zapewnia dobre parametry i nie przepuszcza wilgoci. Pianka otwartokomórkowa zapewnia nam prawidłową izolację. Wełna łatwo chłonie wilgoć, więc ryzyko zagrzybień i pleśni jest dość wysokie, pianka niweluje je do 0. Ocieplanie pianką poliuretanową to niesamowicie skuteczny sposób na izolację w naszym domu.

Ocieplanie pianką poliuretanową jest korzystnym rozwiązaniem dla właścicieli każdego budynku. Zapewnia szybki i trwały efekt, odporny na warunki atmosferyczne. Ocieplanie pianką poliuretanową jest jednym z najefektywniejszych i najszybszych sposobów pozwalających na ocieplenie naszego domu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi ocieplanie pianką poliuretanową!

ocieplanie pianką poliuretanową

Ocieplanie pianką poliuretanową stosuje się w wielu budynkach, nie tylko tych mieszkalnych. Tego typu izolacja natryskowa ma wiele zalet. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Do ocieplanie pianką poliuretanową potrzebny jest materiał, który składa się z dwóch podstawowych składników. Pierwsze to mieszanina izocyjanianów, a drugi zawiera w sobie, przede wszystkim, gaz, który spienia i zamyka pory pianki PUR. Wszystkie składniki zawarte w piance łączą się w momencie działania wysokiego ciśnienia. Ocieplanie pianką poliuretanową jest znane każdej osobie, która samodzielnie budowała swój dom. To tworzywo, które znają zarówno inwestorzy, jak i pracownicy budowy. Tego typu izolacja polecana jest ze względu na swoje zalety. Ocieplanie pianką poliuretanową ma na celu zapewnienie ciepła budynkowi. Ma ona bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Warto w nią zainwestować nie tylko w przypadku domów mieszkalnych.

Warto dowiedzieć się więcej o ocieplanie pianką poliuretanową!

ocieplanie pianką poliuretanową

Ocieplanie pianką poliuretanową to nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda zabezpieczania naszych budynków. Aplikowany materiał dociera do najmniejszych szczelin. Zapewniam na trwałe i odporne na uszkodzenia ocieplanie domu. Ocieplanie pianką poliuretanową przyniesie nam wiele, wymiernych korzyści. Eliminacja mostków cieplnych co blokuje ucieczkę ciepła z newralgicznych punktów domu. Pozwala to zatrzymać ciepło zimą i uniemożliwić napływ gorąca w okresie letnim. Największą zaletą ocieplanie pianką poliuretanową jest szybkość i łatwość aplikacji materiału. Zajmuje ona o wiele mniej czasu. Materiał doskonale dopasowuje się do skośnych, trudnych powierzchni. Wnika w najdrobniejsze szczeliny, doskonale dopasuje się do skosów i ciasnych miejsc. Zachęcamy do zdecydowania się na ocieplanie pianką poliuretanową.

Ocieplanie pianką poliuretanową z roku na rok zyskuje coraz większą zrzeszę zwolenników. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod termoizolacji domów jednorodzinnych. Ocieplanie pianką poliuretanową możemy zastosować na ścianach, poddaszu, a także na dachu. Metoda cechuje się efektywnością i szybkością zastosowania. W ciągu jednego dnia wykwalifikowany pracownik może zabezpieczyć nawet do 250 m2 powierzchni. Ocieplanie pianką poliuretanową wykonuje się za pomocą zastosowania pianki przygotowywanej z gotowych składników. Proces aplikacji wymaga od nas odpowiedniej wiedzy oraz praktyki. Nie zrobimy tego także bez profesjonalnego sprzętu.

ocieplanie pianką poliuretanową

Ocieplanie pianką poliuretanową to czynność, której nie wykonamy samodzielnie. Ocieplaniem zajmują się wyspecjalizowane firmy, które dysponują materiałem oraz sprzętem do aplikowania. Podczas ocieplanie pianką poliuretanową pracownicy ubrani są w specjalne uniformy i noszą okulary ochronne oraz maski z niezależnym dopływem powietrza.  Ktoś może zapytać: po co, skoro ocieplanie pianką poliuretanową jest metodą nietoksyczną i całkowicie obojętną dla ludzkiego zdrowia? Odpowiedź jest prosta: pianka jest rzeczywiście bezpieczna, ale dopiero po natrysku. Wyobraźmy sobie, że podczas wykonywania aplikacji niewielka ilość pianki, np. kuleczka o średnicy ok. 5 mm, dostanie się człowiekowi do nosa. W ciągu zaledwie kilku sekund zwiększy ona swoją objętość ponad stokrotnie. Skutki nietrudno przewidzieć – i właśnie dlatego pracownicy są odpowiednio zabezpieczeni, a osoby postronne muszą się trzymać z daleka, na bezpieczną odległość.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ocieplanie pianką poliuretanową!

Kontakt

Gdzie nas znaleźć?

P.B.U.P INPUR, Paweł Trymbulak

ul. Pańska 10/20, 81-608 Gdynia

biuro@inpur.pl

601 59 77 77

661 595 555

Nasza firma specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianą poliuretanową oraz polimocznikiem. Oferujemy wykonawstwo w konkurencyjnych cenach – na najwyższym poziomie, przy zastosowniu materiałów od wiodących dostawców.


INPUR | Wszelkie prawa zastrzeżone | Informacje o plikach cookies | Informacje o zdjęciach