biuro@inpur.pl

+48 601 59 77 77

Izolacja pianką poliuretanową

Izolacje natryskowe cieszą się dużą (i wciąż rosnącą) popularnością, ponieważ pozwalają znacznie poprawić sprawność energetyczną budynków, a tym samym ograniczyć koszty ogrzewania i zapewnić codzienny komfort użytkownikom budynku. Ocieplanie pianką poliuretanową jest szybkie i mniej problemowe, aniżeli w przypadku tworzenia izolacji za pomocą styropianu czy wełny mineralnej. Nasza technologia ocieplania pianką poliuretanową pozwala nam docierać do trudno dostępnych miejsc i realizować zlecenia Klientów w różnego rodzaju obiektach – mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych i wielu innych. Dzięki ocieplaniu pianką poliuretanową otrzymacie Państwo doskonałą izolację – odporną na działanie czynników zewnętrznych, wilgoci oraz czas. Stosujemy materiał od sprawdzonych producentów, który wyeliminuje wszystkie mostki termiczne.

Inwestycja w termoizolację domu to bardzo poważna kwestia. Zanim zdecydujemy, która z proponowanych metod ocieplania jest najodpowiedniejsza dla nas, warto abyśmy rozważyli wszelkie wady oraz zalety każdej z propozycji. Jakie zalety niesie ze sobą ocieplanie pianką poliuretanową?

Pierwszą zaletą stosowania ocieplanie pianką poliuretanową jest energooszczędność takiego rozwiązania. Pozwala nam na utrzymanie ciepła w pomieszczeniach. Chodzi oczywiście o korzyści związane z utrzymaniem ciepła w pomieszczeniach. Szczególnie newralgicznym elementem domu jest dach. Cechuje go duża powierzchnia, dlatego też izolacja tego elementu powinna być wykonana szczególnie starannie. Decydując się na ocieplenie pianką poliuretanową minimalizujemy koszty związane z dogrzewaniem domu, a także koszty pracy klimatyzacji. Pianka zachowuje bowiem odporność termiczną zarówno w zakresie wysokich, jak i niskich temperatur. Pianka pozwala nam także na zniwelowanie ryzyka powstania mostków termicznych. Czym są mostki termiczne? To puste przestrzenie, większe oraz mniejsze, które pozwalają na napływanie do naszych pokoi zimnego oraz gorącego powietrza. Ten termoizolator wypełnia szczelnie i równomiernie ocieplaną powierzchnię dzięki czemu wypełnia wszelkie szczelni oraz przerwy w konstrukcji gwarantując nam ciągłość izolacji.

Kontakt

Gdzie nas znaleźć?

P.B.U.P INPUR, Paweł Trymbulak

ul. Pańska 10/20, 81-608 Gdynia

biuro@inpur.pl

601 59 77 77

661 595 555

Nasza firma specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianą poliuretanową oraz polimocznikiem. Oferujemy wykonawstwo w konkurencyjnych cenach – na najwyższym poziomie, przy zastosowniu materiałów od wiodących dostawców.


INPUR | Wszelkie prawa zastrzeżone | Informacje o plikach cookies | Informacje o zdjęciach